PARTI PORSLIN, 7 delar, Kina.

PARTI PORSLIN, 7 delar, Kina.
104957. PARTI PORSLIN, 7 delar, Kina.

Diameter 9,5-16 cm.

Slitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 9,5-16 cm.

Slitage, nagg.

Antal besök: 402