FIGURIN, porslin, Wallendorf, Tyskland.

104913. FIGURIN, porslin, Wallendorf, Tyskland.

Dansös. Stämpelmärkt W 1764 modellnummer 1318/00.
Höjd 16,5 cm.

Förgyllning med slitage. Behov av rengöring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16,5 cm.

Antal besök: 14 495