CAFÉSTOLAR, 4 st.

CAFÉSTOLAR, 4 st.
1048986. CAFÉSTOLAR, 4 st.

Lättmetall.

Bruksslitage. Plastfötter med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
1048986. CAFÉSTOLAR, 4 st.

Lättmetall.

Antal besök: 345