VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.

104855. VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.

Björk. Längd 101 bredd 32 höjd 135.

Slitage och smärre skador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 034