SIEGWARD SPROTTE (GERMAN 1913-2004). ABSTRAKT LANDSKAP.

1048271. SIEGWARD SPROTTE (GERMAN 1913-2004). ABSTRAKT LANDSKAP.

Litografi, 1986
Signerad med blyerts, otydligt betitlad och numrerad 12/100
Bild: 44 x 58cm; Totalt 63 x 81 cm.

Under glas, ej granskat ur glaserad ram.Lätt ytsmuts annars i originalskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi, 1986

Dreweatts Online
Antal besök: 1 146