STOLAR, ett par, Louise XV-stil. 1800-tal.

10477. STOLAR, ett par, Louise XV-stil. 1800-tal.

Gulmålade.

Slitage. Trasig sadelgjord.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulmålade.

Slitage. Trasig sadelgjord.

Antal besök: 814