KLOCKOR, 19 st, bl.a. malm.

KLOCKOR, 19 st, bl.a. malm.
104739. KLOCKOR, 19 st, bl.a. malm.

Höjd 8 - 25 cm.

Slitage, bucklor, enstaka hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8 - 25 cm.

Antal besök: 642