SPEGEL, senempire, 1800-talets mitt.

1047223. SPEGEL, senempire, 1800-talets mitt.

Yttermått ram ca 97x72 cm.

Ålders samt bruksslitage. Möjligen senare glas. Förbättringar på bladguld. Hörn med mindre dekorsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yttermått ram ca 97x72 cm.

Antal besök: 222