TUULIKKI PIETILÄ. Akvarell.

TUULIKKI PIETILÄ. Akvarell.
1047150. TUULIKKI PIETILÄ. Akvarell.

Kustparti Bornholm. Signerad och daterad Sandvig 4/8 -47
30x37 cm.

Mindre ytslitage.

Tuulikki Pietilä (1917–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

30x37 cm.

Mindre ytslitage.

Tuulikki Pietilä (1917–2009)

Antal besök: 4 952