KARMSTOL, sk Dantestol, ek, 18/1900-tal.

1046567. KARMSTOL, sk Dantestol, ek, 18/1900-tal.

Rygghöjd ca 89,5 cm.

Ålders samt bruksslitage. Torrsprickor. Mindre märken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 89,5 cm.

Antal besök: 182