BORDSUR, Junghans med speldosa, TOBAKSBURK samt VAS. 1900-tal.

10464. BORDSUR, Junghans med speldosa, TOBAKSBURK samt VAS. 1900-tal.

Bordsur Höjd 15 cm.
Tobaksburk i gjutjärn Höjd 18 cm.
Vas i fattigmans silver med dekor av målade blommor Höjd 21,5 cm.

Ur med smärre bucklor.
Slitage på vasens målade blommor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordsur Höjd 15 cm.

Ur med smärre bucklor.

Antal besök: 1 704