Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Källargränd, Kirseberg, Malmö. Olja på pannå. Signerad A G-K.
104648. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Källargränd, Kirseberg, Malmö. Olja på pannå. Signerad A G-K.
37x41 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
37x41 cm.
Garpenhus Auktioner
1 425