KARL AXEL PEHRSON. Blus, Kellerman ArtCollection, 1990-tal.

1046435. KARL AXEL PEHRSON. Blus, Kellerman ArtCollection, 1990-tal.

Storlek C44.

Smärre bruksslitage.

Karl Axel Pehrson (1921–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek C44.

Smärre bruksslitage.

Karl Axel Pehrson (1921–2005)

Antal besök: 1 776