GUSTAF SVENSSON. "Adolf Fredriks Kyrka Stockholm". Olja på duk. Signerad och daterad 1937.

104579. GUSTAF SVENSSON. "Adolf Fredriks Kyrka Stockholm". Olja på duk. Signerad och daterad 1937.

54 x 62 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 62 cm.

Antal besök: 2 428