OKÄND KONSTNÄR. Kalmar Slott, olja på duk, signerad E. Angelin.

104561. OKÄND KONSTNÄR. Kalmar Slott, olja på duk, signerad E. Angelin.

35 x 40 cm

Ändring: Kalmar Slott.

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 40 cm

Ändring: Kalmar Slott.

Antal besök: 1 991