SPEGEL, sekeskiftet 1900.

SPEGEL, sekeskiftet 1900.
104560. SPEGEL, sekeskiftet 1900.

Höjd ca 132 cm.

Slitage, skador, renoverad, ombronserd/målad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 132 cm.

Antal besök: 646