SNEDKLAFFSEKRETÄR, rokokostil, A.B. Rokokomöbler Fredriksdal.

104557. SNEDKLAFFSEKRETÄR, rokokostil, A.B. Rokokomöbler Fredriksdal.

Längd 93, bredd 46,5, höjd 101 cm.

Smärre slitage, smärre stötskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 770