SILVERFÖREMÅL, 1800-1900-tal, vikt ca 428 gram.

104529. SILVERFÖREMÅL, 1800-1900-tal, vikt ca 428 gram.

Såsslev, 2 kaktänger, sked, 2 gafflar, 3 knivar.

Slitage, gravyr, 3 knivar med rostfria blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 640