HYLLSYSTEM, med skrivskiva, "String", design Nils Strinning, 1950/60-tal.

104517. HYLLSYSTEM, med skrivskiva, "String", design Nils Strinning, 1950/60-tal.

Bestående av;
11+2 st hyllplan, bredd 20-30 cm
4+2+2+2 st gavlar, höjd 51-101 cm
4 st lådsektioner
Skrivskiva med två ben, skivans mått längd 130, bredd 78 cm.

Slitage och repor, enstaka klisterlappsrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående av;
4 st lådsektioner

Antal besök: 2 526