LJUSAPPLIQUER, 1 par, rokokostil, 1900-tal.

104504. LJUSAPPLIQUER, 1 par, rokokostil, 1900-tal.

Stomme i gulmetall behängd med prismor. Två ljusarmar. Bredd 21 cm.

Slitage, skadade prismor, en prisma saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 778