ROLAND LINDBERG. Olja på duk 2 st. Signerade.

104501. ROLAND LINDBERG. Olja på duk 2 st. Signerade.

Porträtt. 55 x 76 cm.
Landskap. 30 x 24 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Porträtt. 55 x 76 cm.
Landskap. 30 x 24 cm.

Antal besök: 1 247