STOL, renässans-stil, 1900 talets första kvartal.

104488. STOL, renässans-stil, 1900 talets första kvartal.

Valnöt. Skuren dekor med blad och sköld. Lös sittdyna.

Bruksslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre skador.

Antal besök: 776