K. WERNER ANDERSEN. akvarell, "Visby", signerad.

1044643. K. WERNER ANDERSEN. akvarell, "Visby", signerad.

Bildyta 30x25cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 30x25cm.

Auktionisten i Södertälje
Antal besök: 2 859