PER BROMAN. Olja på duk, Motiv från Öregrund, Sign.

1044589. PER BROMAN. Olja på duk, Motiv från Öregrund, Sign.

Bildmått 24x30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 24x30 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Adress

Verkstadsgatan 11f
524 31 Herrljunga
Sverige

Placering
Låda 15
Antal besök: 1 083