RINGAR, 12 st, silver, 1900-tal.

1044272. RINGAR, 12 st, silver, 1900-tal.

Vikt 44 gram.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 44 gram.

Bruksskick.

Antal besök: 191