JOSEF BURGARITZKY. Olja på duk, signerad Js Burgaritzki, 1800-tal.

104416. JOSEF BURGARITZKY. Olja på duk, signerad Js Burgaritzki, 1800-tal.

Landskapsscen med figurer, 51 x 93 cm.

Lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagning.

Antal besök: 3 685