BAJONETT, fransk, modell 1878, Gras.

1044155. BAJONETT, fransk, modell 1878, Gras.

Märkt på bladet Model de armes de St Etienne 8 [...] 1978
Stämplar
Längd ca 65 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplar
Längd ca 65 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 3 794