KRYDDSET, 5 delar, silver, 1900-tal.

1044146. KRYDDSET, 5 delar, silver, 1900-tal.

Diameter 10 cm, höjd 3,3-10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 208