SKÅP, allmoge, 1800-tal.

SKÅP, allmoge, 1800-tal.
10438. SKÅP, allmoge, 1800-tal.

Bemålat. Märkt "A. Dahlgren målade detta skåp den 10/2 1946" Tvådelat. Längd 130 Bredd 67 Höjd 210 cm.

Slitage. Renoverat och kompletterat. Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 750