VASER, 2 st, stengods, Louise reding, signerade.

104380. VASER, 2 st, stengods, Louise reding, signerade.

Delvis med krackelyr.
Höjd 11 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delvis med krackelyr.
Höjd 11 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 039