DIVERSE, 1800-1900-tal.

DIVERSE, 1800-1900-tal.
104378. DIVERSE, 1800-1900-tal.

6 st burkar, tenn, saltkar, möjligen silver, nattljusstake, 2 skedar, skrin med diverse.

Slitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre skador.

Antal besök: 495