Vagn Ove. Interiör. Olja på duk, signerad. 39 x 29 cm.
Nägling. Gård. Olja på duk, signerad. 45 x 37 cm.
Ester Rosén. Motiv från Paris. Olja på duk, signerad. 37 x 64 cm.
Henning Bjärdam. Sydeuropeiskt motiv. Olja på duk, signerad. 45 x 65 cm.
Mindre repor och krackelyr.
Mindre repor och krackelyr.