PARTI KONST, oljemålningar, 4 st, bla Vagn Ove.

104331. PARTI KONST, oljemålningar, 4 st, bla Vagn Ove.

Vagn Ove. Interiör. Olja på duk, signerad. 39 x 29 cm.
Nägling. Gård. Olja på duk, signerad. 45 x 37 cm.
Ester Rosén. Motiv från Paris. Olja på duk, signerad. 37 x 64 cm.
Henning Bjärdam. Sydeuropeiskt motiv. Olja på duk, signerad. 45 x 65 cm.

Mindre repor och krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre repor och krackelyr.

Antal besök: 4 949