PARTI ISHINKAR OCH DRINKTILLBEHÖR MED MERA, 14 delar, 1900-tal.

104321. PARTI ISHINKAR OCH DRINKTILLBEHÖR MED MERA, 14 delar, 1900-tal.

Partiet innehåller ishinkar, whiskytunna i nysilver på träställning.
Picknickkorg, made in Italy. Drinkset 9 delar märkt HA, Hazel Atlas Glass USA.
Wiskytunnans höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Wiskytunnans höjd 22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 777