KANDELABRAR, ett par, Oscarianska. 18-1900-tal.

104313. KANDELABRAR, ett par, Oscarianska. 18-1900-tal.

Gjuten mässing, alabaster samt prismor. För fem ljus vardera.

Höjd 42cm.

Bruksslitage.
Albaster med sprickbildningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 264