STOL, orientalisk stil, 1900-tal.

104303. STOL, orientalisk stil, 1900-tal.

Rikt skuren kinesiserande dekor. Främre benpar ball & claw. Tygklädd stoppad sits.

Smärre repor och avslag. Tyg med lättare slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 846