OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Palmer.

104288. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk, signerad Palmer.

Marin, 62 x 100 cm.

Något krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Marin, 62 x 100 cm.

Något krackelerad.

Antal besök: 1 462