BYRÅ, rokokostil 1900-tal.

BYRÅ, rokokostil 1900-tal.
104269. BYRÅ, rokokostil 1900-tal.

Bredd 89, djup 49, höjd 80 cm
Intarsia, jakaranda, mahogny.

Mindre skada vänster hörn på skivan
fanersläpp och spricka.
bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 89, djup 49, höjd 80 cm
Intarsia, jakaranda, mahogny.

fanersläpp och spricka.
bruksslitage.

Antal besök: 967