STAN WYS. Bronsskulptur.

STAN WYS. Bronsskulptur.
1042566. STAN WYS. Bronsskulptur.

Kvinnokomposition. Signerad samt numrerad 4/12 ex. Daterad 1999. Totalhöjd 25 cm.

Mindre slitage.

Stan Wys (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Stan Wys (Född 1949)

Antal besök: 1 575