FONTÄNFIGUR, förgylld kvinna, 2-delad.

104177. FONTÄNFIGUR, förgylld kvinna, 2-delad.

höjd 86 cm.

slitage efter väder och vind.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 86 cm.

slitage efter väder och vind.

Antal besök: 692