KOPPARBALJA, 18/1900-tal.

KOPPARBALJA, 18/1900-tal.
1041425. KOPPARBALJA, 18/1900-tal.

Höjd 26 cm, diameter 42 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm, diameter 42 cm.

Slitage.

Antal besök: 136