TORSTEN FÖLLINGER. Tuschteckningar, 6-stycken, samramade.

1041349. TORSTEN FÖLLINGER. Tuschteckningar, 6-stycken, samramade.

Djurmotiv. Signerade samt daterade. Totalmått 45x37 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 5 668