FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

FÅTÖLJ, 1940/50-tal.
1040941. FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Bredd 65 cm. Djup 85 cm. Rygghöjd 100 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1040941. FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Slitage.

Antal besök: 157