BOKHYLLA, Poul Hundevad, Danmark, 1900-talets andra hälft.

104090. BOKHYLLA, Poul Hundevad, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Jakaranda, längd 138, bredd 42, höjd 195 cm.

Slitage, smärre repor, borrat i bakstycket och underskåp, blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 715