FÅTÖLJ, 60-70-tal.

FÅTÖLJ, 60-70-tal.
1040572. FÅTÖLJ, 60-70-tal.

Total höjd ca 73 cm
Total bredd ca 80 cm
Rygghöjd ca 48 cm
Ryggbredd ca 66 cm
Sitthöjd ca 43 cm
Sittbredd ca 50 cm
Sittdjup ca 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1040572. FÅTÖLJ, 60-70-tal.

Total höjd ca 73 cm
Total bredd ca 80 cm
Rygghöjd ca 48 cm
Ryggbredd ca 66 cm
Sitthöjd ca 43 cm
Sittbredd ca 50 cm
Sittdjup ca 51 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 147