JAN ZIELECKI. Motiv med naken kvinna och äpple. Färglitografi, signerad och numrerad 18/190.

104055. JAN ZIELECKI. Motiv med naken kvinna och äpple. Färglitografi, signerad och numrerad 18/190.

42 x 51 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 51 cm.

Antal besök: 2 095