HERRTIDNINGAR, 21 st, 1950-1960-tal.

1040388. HERRTIDNINGAR, 21 st, 1950-1960-tal.

11 st Piff, 7 st Raff, 3 st Pinup.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 8 003