Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
OKÄND KONSTNÄR. Motiv med två damer. 1900-talets första hälft. Olja på pannå. Signerad.
104032. OKÄND KONSTNÄR. Motiv med två damer. 1900-talets första hälft. Olja på pannå. Signerad.
52 x 62 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
52 x 62 cm.
Gomér & Andersson Linköping
602