KURT CARENDI. Olja på duk, signerad.

104020. KURT CARENDI. Olja på duk, signerad.

Dubbelsignerad. 64 x 53 cm.

Något nött i överkant.

Kurt Carendi (1905–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dubbelsignerad. 64 x 53 cm.

Något nött i överkant.

Kurt Carendi (1905–1971)

Antal besök: 692