STRINGHYLLA, skåp samt tidningshylla, 1900-talets mitt.
1039903. STRINGHYLLA, skåp samt tidningshylla, 1900-talets mitt.
Skåp, längd ca 78 cm, bredd 20 cm, höjd ca 56 cm
hyllor, längd ca 78 cm, bredd 30 cm
4 gavlar, längd ca 101 cm, bredd 28 cm
Tidningshylla, längd ca 81,5 cm.
Ålders samt bruksslitage. Fläckar, märken, repor, ställvis med hårdare slitage.. Plastdelar med skada.