PER SUNDBERG. Skogslandskap. Olja på duk. Signerad och daterad 1942.

10397. PER SUNDBERG. Skogslandskap. Olja på duk. Signerad och daterad 1942.

65 x 91 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 91 cm.

Antal besök: 2 336